MEDYUM SEMİHA HOCA 0536 648 56 37

Medyum Semiha Hoca İletişim

Tel : 0536 648 56 37

E-Mail: medyumsemihahoca@hotmail.com

32 comments
 1. tavsiyeler üzerine bende semiha hocamla çalışmaya başladım, bugün 19.cu günümüz ve olumlu sonuçlar alamaya başladım. ilk başlarda inanmak gelmedi ama günahını almışım hocamızın allah razı olsun hocamızdan.

  • Selam Semiha hocayla ben çalıştım tavsiye üzerine.Kendisi çok yoğun ve ciddi işlerle ilgileniyor o yüzden telefonla uğraşcak vakti yok mail yoluyla iletişim kuruyorsun önce daha sonradasında olaylar kendiliğinden gelişiyor zaten ben memnun kaldım allah razı olsun hocamdan şimdi herşeyim çok daha iyi çalışmak isteyenlere tavsiye ederim.

 2. HERKESE MERHABA.BENDE Bİ KAÇ YERDE SEMİHA HOCANIN YORUMLARINI OKUDUM.BAKTIM AMA TELEFONUNU GÖREMEDİM.BİLİYOSANIZ YAZARMISINIZ

 3. Arkadaşlar ben medyum Nihatla çalıştım beni dolandırdı. Yorumları okudum Semiha hocayla çalışmak istiyorum. LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZZ….

 4. bende Semiha hocamı tavsiye ederim.bana göre çok kaliteli ve başarılı işlemler yapıyo.en önemliside dürüst ve yardım sever olması. ulaşmak isteyenler mailden görüşsün

 5. Merhaba
  Ben yurtdisinda yasiyorum ve oglum bir yabanci kadinla birlikte oglumu bu kadindan kurtarmak icin yardima ihtiyacim var ne yapabilirim. Sivasta bildiginiz tanidigini iyi bir hoca varmi cünki 2 hafta sonra sivasa gelecem.
  yardin ederseniz beni cok mutlu edersiniz.
  gülay

 6. Medyum Semiha hocamla bende çalıştım ve sonuç olarak papaz büyüsünde 11 günde sonuç aldım sizde sonuç almak istiyorsanız medyum Semiha hocayla görüşmenizi tavsiye ederim.

 7. sevdigim adam başkasına gitti medyum Semiha hocamın geri getirme büyüsü işlemi sonucu bana deliler gibi bağlanmış geri geldi. Medyum Semiha hocam size ben çok teşekkür ediyorum bana bu ihanetim sonunda dönmesini sağladıgınız için.

 8. Sonuç almak isterseniz kesinlikle medyum Semiha hocayı tavsiye ediyorum bende arkadaşlar çok başarılı biri ben çok güveniyorum kendisine yaptırdıgım kişiye aşk büyüsü gerçek oldu. güvenimi boşa çıkmadı medyum Semiha hoca teşekkür ederim kendisine.

 9. Aşık olduğum insan bana aşık oldu. Medyum Semiha hocam canbar büyüsü işlemi sonucu çok mutluyuz. Teşekkürler hocam. Ben büyük bir aşka yelken açtım sayenizde sağolun hocam ben çok memnun kaldım canbar aşk büyüsünden allah ne muradınız varsa gerçekleştirsin.

 10. Sevgi büyüsü yaptırdım medyum Semiha hocama 13 günde sonuçlar aldım. Ben kendisinin bana böyle etkili gelmesini beklemiyordum açıkcası. çok teşekkür ediyorum böyle bir insan benim karşıma çıktıgı için çok şanslıyım medyum Semiha hocamı tavsiye ederim her konuda yardımı dokunuyo hocamın sağolsun.

 11. Semiha hocamla bende çalıştım ve sonuç olarak sadakat büyüsünde 21 günde sonuç aldım sizde sonuç almak istiyorsanız medyum Semiha hocayla görüşmenizi tavsiye ederim sizlerede sonuç veren yardımları olucaktır hocamın. 0535 892 74 93

 12. Sevdiğim adamın hayatında çıkması ve erkekligini bağlatmak için yardım aldım. Medyum Semiha hocadan sevdiğim hayatından o kadın çıktı benim için olumlu sonuç verdi. Allah ne muradı varsa versin adam hem benim oldu hemde ben çok mutluyum Semiha hocm bu yaşadıgım her konu sayenizde gerçekleşti sağolun.

 13. Semiha Hocanın süryani büyüsü varmı arkadaşlar ben süryani büyüsü için arayıp yardım almak istiyorum süryani büyüsü benim için Semiha hoca gerçekten etkili sonuçlar verir mi?

 14. Semiha hocamın yardımı olmasaydı çoktan ayırma büyüsü yüzünden kocamdan ayrılacaktım şükürler olsun ki Semiha hocam bi yanlıştan dönmemizi sağladı geç olmadan büyüyü bozdu çok şükür eskisi gibi çok mutluyuz yeniden kocamla teşekkür ederim size Semiha hocam.

 15. Merhaba bende medyum Semiha hocamla çalıştım ve yaptığım işlem sayesinde aylardır benimle konuşmayan karımla barıştım şükürler olsun. Semiha hocamın hakkını asla ödeyemem Semiha hoca bizim bağkatımızıda kuvetlendirdi aramızda en ufak bir sorunum kalmadı.

 16. arkadaşlar lütfen acil destek olun birleştirme büyüsü için yardım istiyorum medyum Semiha bu konuda kaç günlük bir zaman aşaması verir?

 17. Semiha hocamla gönül rahatlıyla çalışabilirsiniz son derece güvenilir işinde usta biridir emeklerinin hakkını ödeyemem iyi ki böyle dürüst insanlar var da işimiz sahtekarlara kalmıyor Allah eksik etmesin medyum Semiha hocayı başımızdan çok mutluyum hocam yardımınızdan.

 18. kısmet açtırma büyüsü yaptırmak için çalıştım. allah ne muradı varsa versin kısmetlerim açıldı 41 yaşında bende mutlu bir birlikteliğe adım attıysam Semiha hocamın sayesindedir hakkını asla ödeyemem Semiha hoca benim hayatımda büyük yeri olan biri Semiha hocm.

 19. Hayatımda medyum Semiha hocanın yaptı iyilikleri bana kimse yapmadı. Semiha Hocanın benim için aşk büyüsü işlemi çok mütiş sonuçlandı 2 yıldır peşinden koştugum kız benim hayatımda çok memnun kaldım Semiha hocamdan aşk verdi hayatıma istediğim kızla sağolsun.

 20. Medyum Semiha hocanın sevgi büyüsünde Herkese tavsiye ederim ben kendisine bu işlemden memnun kaldığımı belirtmek istedim. Sağolun Semiha hoca benim sevgi büyüsü ailemin üstünde çok iyi geldi eski kavgalar bile artık aklımıza gelmiyo normal bir ailwyiz artık yardımınız sayesinde. 0535 892 74 93

 21. Ben kızımın öfkesinden çok cekiyorum 17 yaşında artık yaptıklarına engel olamaz hale geldim Semiha hocam benim kızımın bu hallerini düzetmeniz için bir dua istiyorum çok zor günler yaşamaya başlatı bana söz dinlemiyo Semiha hocam yardımınızı bekliyorum

 22. Bende uzun zamandır takip ediyorum Semiha hocayı yorumları okuyorum kendisiyle de görüştüm olumlu şeyler söyledi kimseyi yanıltmak istemem ama emin olursam kendisinden çalışmayı düşünüyorum kendisiyle

 23. Eşimin hayatında yok gibi görüyordu aramızda sevgi saygı kalmamıştı Allah razı olsun Medyum Semiha hocamdan bu konuda dualarını benden esirgemedi hep yuvamın huzurunun gelmesini sağladı kendisine ne kadar dua etsem azdır. Ben Semiha hocamı tavsiye ederim eşiyle sorun yaşayanlar için. 0535 892 74 93

 24. Ben görümcemin bana yaptıkları için medyum Semiha hocadan yardım aldım Semiha hoca görümcemin bana karşı olan tavırlarını muhabbet büyüsü ile düzelmesini iyi biri olması için çok faydalı geldi çok şükür evlediğim günden beri benimle ugraşan görümcem melek oldu teşekkür ediyorum Semiha hocam allahım sizi hiç bunatmasın.0535 892 74 93

 25. Mrb Semiha hocayı çok tavsiye etmişsiniz gerçekten bu kadar iyilik adına ugraş bir insanmı benimde aşamadıgım büyük sorunlarım var eşimle ne kadar güvenebilirim ki Semiha hocaya

 26. Medyum Semiha hocamın ellerine sağlık eşime karşı tarafa karşı bağlama büyüsü yaptırdım Çok etkili bir dua oldu eşimin bana sadık kalmasını istediğim gibi yaptı artık ihanet hayamızda olmıcak hocam sayesinde sağolsun. 0535 892 74 93

Add Comment

Required fields are marked *. Your email address will not be published.