MEDYUM GAZEL HOCA

Medyum Gazel Hakkındaki yorumlarınızı bu sayfada paylaşın

Ayrıca sitemizde tavsiye edilen medyumlar hakkında bilgi alın ve medyum tavsiye edin.

21 comments
 1. MUSUL HOCAMA ÇOKK TEŞEKKÜR EDERİM.ÇOK İLGİLENDİ.VE DEDİĞİNİ YAPTI.SÖZÜNÜN ERİ BİRİYMİŞ.BENDEN 10 PUAN

 2. bende biliyorum musul hocayı.2 ay önce bir işlem yaptırdım.bağlama ve aşk işiydi.güzel oldu.işlemi tuttu.inşallah hiç bozulmaz.

 3. VALLA MUSUL HOCAM 1 TANEDİR.CANIM HOCAM.ÇOKDA ANLAYIŞLI VE SAKİN BİR YAPISI VAR.BENİM GİBİ BİR İNSANA TAHAMMÜL EDİYORSA EĞER DİCEK LAFIM YOK.SORULARIMLA ONU ÇOK BUNALTTIM AMA SAĞOLSUN HEPSİNE CEVAP VERDİ.BEN GÖRÜŞMENİZİ TAVSİYE EDERİM.

 4. Medyum musul hocam çok mükenmel bir insan benim başımdan bir olay geçti o kişi benimle ugraşmaya devam ediyordu medyum musul hocam o kişinin benden uzaklaşmasını sağladı. Allah razı olsun kendisinden benim tavsiym musul hocam tekrar teşekkür ediyorum kendisine.

 5. Arkadaşlar ben musul hocamla çok aşk besleyip bir türlü ilkna olmayan kızı kendime aşık etmesini istedim. musul hocam canbar aşk büyüsü işlemi için 15 gün verdi kız kendisi bana aşık oldugunu söyleyince ben mutluktan ne cevap verecegimi şaşkınlıktan bilemedim ne desem azdır musul hocam sonuçlar veren biri ben kesinlikle kendisini tavsiye ediyorum.

 6. Sorunsuz nişanlım musul hocam sayesinde düğün tarihimizi ayatlamaya kaltı evlilik büyüsü benim için hayırlı sonuçladı. musul hocam tekrar teşekkür ediyorum ben sizin bu yapmış olduğunuz yardımı hiç unutmicam hocam.

 7. Medyum musul hocamı bende tavsiye ederim her konuda başarısı olan biri bende çok araştırma yapıp kendisine ulaştım arkadaşlar içiniz rahat etsin güvenilir biri musul hocam papaz büyüsü için 17 gün çalışmam oldu olumlu sonuç aldım.

 8. Merhaba ben canbar aşk büyüsü işlemi yaptırdım ve şimdi evlilik büyüsü işlemi içinde aramak istiyorum musul hocamı benim tavsiymde medyum musul hocam arkadaşlar benim ilk işlemimde çok iyi geldi ve şimdi o kişiyle evlenmek için ulaşmak istiyorum musul hocama

 9. Selam papaz büyüsü için çalıştım 19 günde papaz büyüsü sonuçları hemen oldu papaz büyüsü için bende tavsiye ederim musul hocamı diyer işlemleri içinede bilğili musul hocam her konuda danışabilirsiniz cekinmeden

 10. İyi günler medyum musul hocayı bende arayıp anlattım dertlerimi derman oldu. Oğlum geçinemiyordu. Son günlerde iyice azıtmaya başlamıştı çareyi medyum musul hocam buldu allah razı olsun çok iyi bir medyum oğlum iyileşti her konuda daha iyi sağolsun hocam çok iyi geldi bize.

 11. Ben musul hocamın kaşık büyüsü büyüsünden faydalandım kısa sürede bana sonuç verdi sevdiğim adamla ilgili gelişmeler yaşadım büyü sayesinde medyum musul hocamı bende herkeze tavsiye ederim.

 12. Papaz büyüsü için musul hocaya başvursam bana yardımcı olurmu? Bende papaz büyüsü yaptırmak güzel sonuçlar almak istiyorum?

 13. Benim kocam üstüme kuma almaya kalkınca medyum musul hoca bana ayrılık diye bir büyü uyguladı kocam üstüme getirdigi kadından ayrılıp bana adat kanı büyüsü ile bağlandı musul hocamın büyük iliyi var üstümde kocam yoksa aynı evde bizi yaşamaya mahkum edicek duruma getirecekti allah razı olsun musul hocam kurtardı beni hakkınızı helal edin hocam

 14. Medyum musul hocama herkeze benimde tavsiyem arkadaşlar benide eski karımın yaptırmış oldugu domuz yağı büyüsünü bozdu. üstümden kötülükler musul hocam sayesinde kaktı sağolsun allah hiç bunatmasın musul hocamı.

 15. Arkadaşlar ben sizede mutlu olmanın yolunun musul hocamdan geçtini söylemek istiyorum benim için 24 gün boyunca emek verdi. Hocam aşk büyüsü işlemi yaptı ve sevdiğim erkek şuan yaptıgı hatalar yüzünden bana deliler gibi yalvarıyo çok teşekkür ederim musul hocam mükenmel bir insan.

 16. Medyum musul hocam ben sadece size mınnettarlıgımı yazmak istedim allah hiç bir zaman bulatmasın sizi ben sorunlatımı atlattım sağolun hocam.

 17. Benim eşim annesi için bana şittet uyguluyordu annesi ne derse o doğruydu eşim için medyum musul hocayı komşum sayesinde yardımını aldım allah razı olsun benim eşime göz bağlama büyüsü yaptı eşim artık annesini görmüyo sadece ben varım bana yapulan bu haksızlıgı hocam aydınlattı allah razı olsun herkeze tavsiye ederim musul hocamı.

 18. Ben süryani büyüsünde medyum musul hocamla çalıştım. çok zor bir büyü ama hocam gerçekten sonuç verdi sevdiğim kişide ben süryani büyüsünün etkilerini buldum süryani büyüsü içinde medyum musul hocamı tavsiye ederim arkadaşlar.

Add Comment

Required fields are marked *. Your email address will not be published.