MEDYUM DEVRAN

MEDYUM DEVRAN  HOCA HAKKINDAKİ YORUMLARINIZ BEKLİYORUZ

10 comments
  1. Devran hocayla ben çalıştım.Çalışmak isteyenleri yönlendirmek isterim.Bir çok dolandırıcı var onlara dikkat edin devran hoca güvenilirdir.Tavsiye ederim.

  2. Merhaba bende çalışmak isterim devran hocayla bağlama işlemi yaptırcam ama kendisinin her türlü işlemle alakası varmı acaba?

  3. Siteler arası geçişler yaşıyorum bir kaç medyum var adı çok duyulan banada birisi tavsiye etti devran hocayı ama bende emin olamıyorum denemek isterim.Numarasını bilen varmı?

  4. İYİAKŞAMLAR BEN DEVRAN HOCAYLA ESKİDEN ÇALIŞANLARINDAN BİRİYİM. DAHA ÖNCE BAYA ETKİLİ İYİ SONUÇ ALMIŞTIM AMA SONRADAN NUMARASINI KAYBEDİNCE BİDAHA ULAŞAMADIM KENDİSİNE.BEN BAŞKA BİR YERDEN MAİL ADRESİNİ ALDIM.FARKLI BİR SİTEDEN BULDUM.MAİL ATTIM KENDSİNE AMA YANIT GELMEDİ.İSTESENİZ SİZDE MAİL ATIN.ULAŞIRSANIZ LÜTFEN NUMARAINI YAZARMISINI. medyumdevran@hotmail.com

  5. Devran hocanın 1 yıl önce yaptığı işlemin hala etkisini görüyorum çalışmaları oldukça başarılı memnun kaldığımı belirtmek istedim.Yine olsa devran hocayla çalışırım iyikide onunla çalışmışım emeklerine sağlık hocam….

Add Comment

Required fields are marked *. Your email address will not be published.