CİHANGİR HOCA

MEDYUM CİHANGİR HOCAYLA İLGİLİ BÜTÜN YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

5 comments
  1. cihangir hoca yedi kardeş kanı bitkisine domuz dışkısı sürerek , sevgilimi karısından ayırıp kendi ailesine düşman etmek için en etkili büyüyü yaptı.. daha detay vermeyim zaten çok konuştum. olmaz, imkansız diye kelime, cihangir hocanın lügatinde yok.

    • cihangir hocanın yapmış olduğu işlemde bu kadar hızlı ve etkilisini dah önce hiç görmemiştim.saolsun herşey için. isteyenler 0535 634 96 47 den kontak kursun aman dikkat edin, internette gördüm, bir tane daha cihangir hoca var ama benim bahsettim bu telefon numarasının sahibi.

  2. beş yıllık evliyim, iki yıldır boşanmaya çalışıyorum. adam iyice çekilmez oldu ,bana eziyetten zevk alırdı desem yeridir. cihangir hocaya ulaştım. herşey düzelecek canını sıkma dedi. yapmam gereken şeyler olduğundan bahsetti, selası yeni verilmiş (en fazla 3 gün olmalıymış ) birinin mezarının üstünden toprak alıp evin kapısının önüne dök, dökerken de bu cenaze nasıl dünyayı terk ettiyse, ….’nın oğlu …. da evimi öyle terk etsin diye oku dedi. kocamın annesinin adıyla okuma yaptım. cihangir hoca bir taraftan da bir haftalık süren çalışma yapacağını söyledi. sadece benim yaptıklarımla olmaz tabii. allah affetsin bende kabristana gidip yeni cenaze bulup toprağından alıp eşiğe döktüm. cihangir hocanın dediklerini bir bir yaptım. 20 gün içinde kocam evi terk edip ne istersen kabul yeter ki boşanalım dedi. müthiş birşey . cihangir hocanın benimle işbirliği yapması da ayrıca beni memnun etti.

Add Comment

Required fields are marked *. Your email address will not be published.